ЯРЕМЧУК ОЛЬГА ЗЕНОВІЇВНА

У 2006 році закінчила з відзнакою Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія і біологія».

Кандидат біологічних наук з 2012 року.

Кандидатська дисертація на тему: «Особливості біохімічних процесів у печінці та нирках при експериментальному ураженні підшлункової залози та способи їх корекції» за спеціальністю 03.00.04 – біохімія (науковий керівник – проф. К. А. Посохова).

Вчене звання доцента присвоєно у 2016 році.

Виконується докторська дисертація на тему: «Роль модуляторів оксиду азоту в механізмах ураження мозку, печінки та нирок при експериментальному антифосфоліпідному синдромі» за спеціальністю 03.00.04 – біохімія (науковий консультант – проф. К. А. Посохова).

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

  • вивчення ролі системи оксиду азоту у механізмах ураження печінки та нирок при експериментальному гострому панкреатиті та антифосфоліпідному синдромі.

Є автором і співавтором близько 90 навчально-методичних і наукових публікацій, серед яких 2 патентів на корисну модель, посібника «Біологічна хімія. Лабораторний практикум».